O Nas

Firma Dom – Coachingu jest nowoczesną firmą szkoleniową wykorzystującą w pracy z Klientami różnorodne rozwiązania biznesowe. Nasze usługi opierają się na wiedzy zdobytej przez nas w trakcie wielu lat pracy w różnych projektach dla różnorodnych branż. Przemawia za nami doświadczenie zdobyte w projektach realizowanych z zakresu sprzedaży, HR, a także w obszarach rozwoju biznesu.
Współpraca z licznymi branżami, pozwala nam wspierać firmy z wielu segmentów rynku. Wspieramy m.in. firmy z branży telekom, bankowej, farmaceutycznej, IT, a także zajmujące się produkcją.

Nasze bogate doświadczenia dotyczą także współpracy z firmami segmentu Call Center. Dotyczą zarówno rozwoju pracowników jak i wdrażania gotowych narzędzi i rozwiązań. Lista branż, z którymi współpracowaliśmy jest długa.

Wiele z naszych realizowanych projektów dotyczy także wdrażania w organizacjach rozwiązań standaryzujących pracę zespołów i pracowników oraz optymalizujących ich efekty. Projekty takie dotyczą m.in. wdrażania standardów i procedur sprzedażowo – obsługowych, wdrażania nowych pracowników czy też procesów zarządczych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe: blisko dwudziestoletnie doświadczenie pracy w korporacjach, 17 lat aktywnych doświadczeń szkoleniowych, a także coachingowych.
Firma Dom – Coachingu współpracuje z ekspertami i osobami mającymi wyłącznie doświadczenia praktyczne. Dysponujemy pełną wiedzą merytoryczną, jednak to praktyka i liczne doświadczenia przemawiają za nami.
Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze kwalifikacje.

Certyfikaty