Coaching dla Ciebie

Life coaching

Podczas life coachingu możesz pracować nad sobą, Twoim związkiem czy wizją życia.

Coaching ten ukierunkowany jest na osiąganie Twoich celów osobistych. Ty sam decydujesz nad czym pracujesz i jak długo będzie to trwać. Coach w tym procesie jest jak lustro, w którym widzisz odbicie swoich celów, własnej motywacji i tego jak funkcjonujesz.Coaching kariery

Coaching kariery pozwala znaleźć ścieżkę własnego rozwoju zawodowego. Pozwala zaplanować własne zmiany i przygotować się do nich. Dzięki temu wzrasta skuteczność wdrażania zmian i ich dynamika. Każdy Klient określa zmiany zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Jeśli czujesz, że Twoja kariera nie przebiega we właściwym kierunku, spowolniła swoje tempo, brak Ci motywacji lub dostrzegasz wiele frustracji i złych emocji – zapraszam Cię na spotkanie z Twoją karierą. Odkryj siebie na nowo.Coaching kariery

Coaching holistyczny zajmuje się człowiekiem jako całością, a więc dotyczy wszystkich sfer życia Klienta. To możliwość znalezienia równowagi pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym, pomiędzy preferencjami, a obowiązkami.

Możesz poruszać się na różnych poziomach i doświadczać radości zmian.
Te poziomy mogą dotyczyć następujących sfer:

  • Środowiska
  • Zachowań
  • Umiejętności
  • Przekonań
  • Wartości
  • Tożsamości
  • Misji i duchowości

Co zyskujesz w coachingu?

Proces coachingu stanowi dla Ciebie okazję do zajrzenia w głąb siebie. To szansa na poszerzenie samoświadomości, poszukanie radości i satysfakcji z własnego życia.

W coachingu pracujesz nad sobą i dla siebie. Zwiększasz swoje możliwości, podnosisz swoją efektywność i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu budujesz lub poprawiasz swoje relacje z najbliższymi i otoczeniem. Pracujesz nad tym co najważniejsze dla Ciebie. Świadomie kreujesz swoją przyszłość.